Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Dit is het schema voor seizoen 2021-2022

Klik op het pijltje helemaal rechts om veld en eventueel kleedkamer te zien.
Mocht je twijfelen welk veld waar ligt, hier kun je de veldindeling vinden.
Hier een heel weekoverzicht.


Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DVOV MO11-2 17.00 - 18.00 Eefje Vromans, Simone Vesthof, Rick Hulshof, Remco Hellekate
  • Veld 3A1
  • -
DVOV JO12-2 17.30 - 18.30 Eric Barink, Erik Kooijker, Siem Bollen, Jur van Yperenburg
  • Kleedkamer 6
  • -
DVOV JO14-1 17.30 - 19.00 Mario Rodriguez
  • Veld 4A
  • -
DVOV JO13-1 17.45 - 19.00 Armand Rood, Rob Altenburg
  • Veld 4B
  • Kleedkamer 1
  • -
DVOV JO11-1 18.00 - 19.00 Jasper Vreugdewater, Jan-Willem Meulenbroeks
  • Veld 5A1
  • -
DVOV JO13-1 18.00 - 19.00 Mario Rodriguez, Pelle Ypinga
  • Veld 4A
  • -
DVOV JO13-2JM 18.00 - 19.00 Eric Barink, Erik Kooijker, Benno van Wietmarschen
  • Veld 5B
  • -
DVOV JO14-2JM 19.00 - 20.00 Jan Pronk, Jeroen van Suijlekom, Jos Kuppens
  • Veld 6B
  • -
DVOV 2 19.00 - 20.30 Evert Gerritsen
  • -
DVOV JO17-1 19.00 - 20.30 Pim Willemsen, Sabine van Hummel
  • Veld 4B
  • Kleedkamer 8
  • -
DVOV JO17-2 19.00 - 20.30 Eric Arbeek
  • Veld 5A
  • -
DVOV 1 20.30 - 22.00 Robert Grauwde
  • Veld 4
  • Kleedkamer 3
  • kleedkamer 3 en 4 en afsluiten
DVOV 3 20.30 - 22.00 Bram Geertsema
  • Veld 6A
  • Kleedkamer 8
  • afsluiten

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DVOV Champions League 17.00 - 18.00 Michael van Dongen, Lieke Andriessen, Daan Bronkhorst, Annabel van Meeteren, Lucas Mekking, Florine Vlugt
  • Veld 4A
  • Kleedkamer 3
  • -
DVOV JO8-3 17.00 - 18.00 Tjerk van Zuijlen, Pascal Matser
  • Veld 3A2
  • -
DVOV JO10-4 18.00 - 19.00 Roy Jonkman
  • Veld 3A
  • -
DVOV JO10-4 18.00 - 19.00 Roy Jonkman
  • Veld 3A1
  • -

Zaterdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DVOV Echte Veteranen 15.00 - 16.30 Herman Vreeman, Chris v.d. Berg
  • Kleedkamers/veld afhankelijk van wedstrijdschema

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DVOV JO8-1 17.00 - 18.00 Donovan Wever
  • Veld 3A1
  • -
DVOV JO8-2 17.00 - 18.00 Jurgen Stolk
  • Veld 3B1
  • Samen met JO9-3
DVOV JO8-4 17.00 - 18.00 Jurgen Meijer, Mark Wolffensprenger
  • Veld 3
  • -
DVOV JO9-1 17.00 - 18.00 Arjan de Lange, Jurgen Stolk, Luc Groot
  • Veld 3A1
  • -
DVOV JO9-2 17.00 - 18.00 Alex Bronmans, Rob Pennings
  • Veld 3A2
  • -
DVOV JO9-3 17.00 - 18.00 Adin Majlovic, Sjors Pranger
  • Veld 4B2
  • -
DVOV JO9-4 17.00 - 18.00 Werner ter Avest, Eric Claassen
  • Veld 6A1
  • -
DVOV JO9-5JM 17.00 - 18.00 Bart Steunenberg, Jeroen Wijers
  • Veld 4B1
  • -
DVOV MO10-1 17.00 - 18.00 Mary Zwartkruis, Sabine Geven, Rik Leijenaar
  • -
DVOV JO10-1 18.00 - 19.00 Maarten de Vries, Arnoud Dolfing, Jurgen Meijer
  • Veld 3A1
  • -
DVOV JO10-2 18.00 - 19.00 Niels de Ridder, Danny de Wild, David Schurink
  • Veld 3A2
  • -
DVOV JO10-3 18.00 - 19.00 Jeffrey Roelofse, Jeroen van de Kamp
  • Veld 5B2
  • Samen met JO9-4
DVOV JO10-5 18.00 - 19.00
  • Veld 5B2
  • samen met JO10-6
DVOV JO11-2 18.00 - 19.00 Björn Jansen, Rick Vrisekoop
  • Veld 5A1
  • -
DVOV JO11-3JM 18.00 - 19.00 Arjen Stronks, Jesse Straetemans, Joris Sonneveldt
  • -
DVOV JO11-4 18.00 - 19.00 Rik Leijenaar, Bart Gerritsen
  • Veld 4A1
  • -
DVOV JO12-1 18.00 - 19.00 Ramses Tahitu, Remko Walsweer
  • Veld 3B1
  • -
DVOV JO12-2 18.00 - 19.00 Martijn Borgardijn, Marco Korendijk, Michiel Tijsterman
  • Veld 3B2
  • -
DVOV JO12-3 18.00 - 19.00 Carl Scholten, Jaap Wijlhuizen
  • Veld 4A2
  • -
DVOV JO12-3 18.00 - 19.00 Carl Scholten, Jaap Wijlhuizen
  • Veld 4A2
  • -
DVOV MO11-1 18.00 - 19.00 Rick Hulshof, Mark Wierbos, Leon Navarro
  • Veld 5B1
  • -
DVOV MO11-1d 18.00 - 19.00 Rick Hulshof, Mark Wierbos, Leon Navarro
  • Veld 5B1
  • -
DVOV MO11-2 18.00 - 19.00 Eefje Vromans, Simone Vesthof, Rick Hulshof, Remco Hellekate
  • Veld 5B2
  • -
DVOV JO15-1JM 19.00 - 20.00 Arjen Stronks
  • Veld 5A
  • -
DVOV MO13-1 19.00 - 20.00 Eefje Vromans, Remco Hellekate, Etiënne Jansen, Jessica Hellekate, Simone Vehof
  • Veld 3A
  • -
DVOV MO13-2 19.00 - 20.00 Audrey de Maat-Pauli, George Konings, Hans Arentsen, Marc Broens, Engel Muller
  • Veld 3B
  • -
DVOV JO14-3 19.00 - 20.15 Floris Epskamp, Martijn Borgardijn
  • Veld 5B
  • -
DVOV MO19-1 19.00 - 20.30 Jenny van Dijk - Ho, Eric Arbeek
  • Veld 4A
  • -
DVOV VR1 20.15 - 21.30 Eric Arbeek, Jenny van Dijk - Ho
  • Veld 4A
  • Kleedkamer 2
  • -
DVOV VR1 7x7 20.15 - 21.30
  • Veld 4B
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DVOV JO11-1 17.30 - 18.30 Jasper Vreugdewater, Jan-Willem Meulenbroeks
  • Veld 3A1
  • -
DVOV JO12-2 17.30 - 18.30 Eric Barink, Erik Kooijker, Siem Bollen, Jur van Yperenburg
  • -
DVOV JO14-1 17.30 - 19.00 Mario Rodriguez
  • Veld 4B
  • -
DVOV JO13-1 17.45 - 19.00 Rob Altenburg, Armand Rood
  • Veld 4A
  • -
DVOV JO13-1 18.00 - 19.00 Mario Rodriguez, Pelle Ypinga
  • -
DVOV JO13-2JM 18.00 - 19.00 Eric Barink, Erik Kooijker, Benno van Wietmarschen
  • Veld 5A
  • -
DVOV JO14-2JM 18.00 - 19.00 Jan Pronk, Jeroen van Suijlekom, Jos Kuppens
  • Veld 6B
  • -
DVOV 2 19.00 - 20.30 Evert Gerritsen
  • -
DVOV JO17-1 19.00 - 20.30 Pim Willemsen, Sabine van Hummel
  • Veld 4B
  • Kleedkamer 8
  • -
DVOV JO17-2 19.00 - 20.30 Eric Arbeek
  • Veld 5A
  • -
DVOV 1 20.30 - 22.00 Robert Grauwde
  • Veld 3
  • Kleedkamer 3
  • kleedkamer 3 en 4

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DVOV Champions League 15.00 - 17.00 Lieke Andriessen, Daan Bronkhorst, Annabel van Meeteren, Michael van Dongen, Lucas Mekking, Florine Vlugt
  • Veld 4A
  • Kleedkamer 3
  • -
DVOV JO8-3 16.00 - 17.00 Tjerk van Zuijlen, Pascal Matser
  • Veld 4A1
  • Samen met JO8-2, JO8-4, JO8-1
DVOV JO8-4 16.00 - 17.00 Jurgen Meijer, Mark Wolffensprenger
  • Veld 4
  • -
DVOV JO10-3 16.00 - 17.00 Jeffrey Roelofse, Jeroen van de Kamp
  • Veld 3A1
  • -
DVOV JO8-1 17.00 - 18.00 Donovan Wever
  • Veld 4B1
  • -
DVOV JO8-2 17.00 - 18.00 Jurgen Stolk
  • Veld 4A1
  • Samen met JO8-3, JO8-4, JO9-4 en JO9-5
DVOV JO9-1 17.00 - 18.00 Arjan de Lange, Jurgen Stolk, Luc Groot
  • Veld 4B1
  • -
DVOV JO9-2 17.00 - 18.00 Alex Bronmans, Rob Pennings
  • Veld 3A2
  • -
DVOV JO9-4 17.00 - 18.00 Werner ter Avest, Eric Claassen
  • Veld 4B
  • -
DVOV JO9-5JM 17.00 - 18.00 Bart Steunenberg, Jeroen Wijers
  • Veld 3B1
  • -
DVOV JO10-4 17.00 - 18.00 Roy Jonkman
  • Veld 3A1
  • -
DVOV JO10-5 17.00 - 18.00
  • Veld 3A2
  • samen met JO10-6
DVOV MO10-1 17.00 - 18.00 Rik Leijenaar, Mary Zwartkruis, Sabine Geven
  • -
DVOV JO9-3 18.00 - 19.00 Adin Majlovic, Sjors Pranger
  • Veld 5B2
  • -
DVOV JO10-1 18.00 - 19.00 Maarten de Vries, Arnoud Dolfing, Jurgen Meijer
  • Veld 3A1
  • -
DVOV JO10-2 18.00 - 19.00 Niels de Ridder, Danny de Wild, David Schurink
  • Veld 3A2
  • -
DVOV JO10-4 18.00 - 19.00 Roy Jonkman
  • Veld 3A1
  • -
DVOV JO11-2 18.00 - 19.00 Björn Jansen, Rick Vrisekoop
  • Veld 5A2
  • -
DVOV JO11-3JM 18.00 - 19.00 Arjen Stronks, Jesse Straetemans, Joris Sonneveldt
  • -
DVOV JO11-4 18.00 - 19.00 Rik Leijenaar, Bart Gerritsen
  • Veld 5A1
  • -
DVOV JO12-1 18.00 - 19.00 Ramses Tahitu, Remko Walsweer
  • Veld 4A1
  • -
DVOV JO12-2 18.00 - 19.00 Martijn Borgardijn, Marco Korendijk, Michiel Tijsterman
  • Veld 4A2
  • -
DVOV JO12-3 18.00 - 19.00 Carl Scholten, Jaap Wijlhuizen
  • Veld 5B2
  • -
DVOV JO12-3 18.00 - 19.00 Carl Scholten, Jaap Wijlhuizen
  • Veld 5B2
  • -
DVOV MO11-1 18.00 - 19.00 Rick Hulshof, Mark Wierbos, Leon Navarro
  • Veld 4A2
  • -
DVOV MO11-1d 18.00 - 19.00 Rick Hulshof, Mark Wierbos, Leon Navarro
  • Veld 4A2
  • -
DVOV JO15-1JM 19.00 - 20.00 Arjen Stronks
  • Veld 3B
  • -
DVOV MO13-1 19.00 - 20.00 Eefje Vromans, Remco Hellekate, Etiënne Jansen, Simone Vehof, Jessica Hellekate
  • Veld 5A
  • -
DVOV MO13-2 19.00 - 20.00 Audrey de Maat-Pauli, Marc Broens, Hans Arentsen, George Konings, Engel Muller
  • Veld 5B
  • -
DVOV JO14-3 19.00 - 20.15 Floris Epskamp, Martijn Borgardijn
  • Veld 4A
  • -
DVOV MO19-1 19.00 - 20.30 Jenny van Dijk - Ho, Eric Arbeek
  • Veld 3A
  • -
DVOV VR1 20.15 - 21.30 Eric Arbeek, Jenny van Dijk - Ho
  • Veld 3A
  • Kleedkamer 2
  • -
DVOV 35+1 zat VE1 20.30 - 22.00
  • Veld 3
  • -
DVOV 4 20.30 - 22.00
  • Veld 4
  • Kleedkamer 7
  • Samen met DVOV 5 en 6 Afsluiten
DVOV 5 20.30 - 22.00 Koen K. Regtering
  • Veld 4
  • Kleedkamer 5
  • Samen met DVOV 4 en 6 Afsluiten
DVOV 6 20.30 - 22.00 Marcel Hazekamp
  • Veld 6A
  • Samen met DVOV 4 en 5
DVOV Echte Veteranen 20.30 - 22.00 Chris v.d. Berg, Herman Vreeman
  • Veld 3B
  • Kleedkamer 5
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!