Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Trainingen

hier het voorlopige schema voor seizoen 2022-2023

Let op: de situatie op de woensdagavond is n
og niet duidelijk.
Er zal door het 4e, 5e , 6e, 35+, EEV én VR1 in goed overleg wekelijks gewisseld worden tussen veld 3, 4 en 5/6.
Training_rev_3.png




Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DVOV JO9-4 17.00 - 18.00 Jurgen Meijer
  • Veld 4A1
  • -
DVOV JO10-1 17.00 - 18.00 Arjan de Lange, Luc Groot, Jurgen Stolk
  • Veld 3A1
  • -
DVOV JO10-2 17.00 - 18.00 Alex Bronmans, Rob Pennings
  • Veld 3A2
  • -
DVOV JO10-3 17.00 - 18.00 Sjors Pranger
  • Veld 4A2
  • -
DVOV JO10-4 17.00 - 18.00 Werner ter Avest, Bart Steunenberg, Eric Claassen
  • Veld 3B1
  • -
DVOV MO11-1 17.00 - 18.00 Rik Leijenaar, Sabine Geven, Mary Zwartkruis
  • Veld 3B2
  • -
DVOV JO10-5JM 18.00 - 19.00 Jeroen Weijers
  • Veld 6A1
  • -
DVOV JO11-1 18.00 - 19.00 Ramses Tahitu, Jurgen Meijer, Casper Lagerweij, Arnoud Dolfing
  • Veld 3A1
  • -
DVOV JO11-2 18.00 - 19.00 Niels de Ridder, Roy Jonkman, Dennis Holdijk
  • Veld 3A2
  • -
DVOV JO11-3 18.00 - 19.00 Jeffrey Roelofse, Jeroen van de Kamp
  • Veld 3B1
  • -
DVOV JO11-4 18.00 - 19.00
  • Veld 6B2
  • -
DVOV JO12-1 18.00 - 19.00 Björn Jansen, Rick Vrisekoop
  • Veld 6B2
  • -
DVOV JO12-2JM 18.00 - 19.00 Jesse Straetemans, Joris Sonneveldt
  • Veld 6B1
  • -
DVOV JO12-3 18.00 - 19.00 Rik Leijenaar, Bart Gerritsen
  • Veld 3B2
  • -
DVOV MO13-1 19.00 - 20.00 Eefje Vromans, Remco Hellekate, Marc Broens, Hans Arentsen
  • Veld 5A
  • -
DVOV MO13-2 19.00 - 20.00 Engel Muller, Leon Navarro, Mark Wierbos
  • Veld 5B
  • -
DVOV MO15-1 19.00 - 20.00 Bas Kemperman
  • Veld 3B
  • -
DVOV JO13-1 19.00 - 20.30 Koen K. Regtering, Remko Walsweer, Jan Schouten
  • Veld 3A
  • -
DVOV JO19-1 19.00 - 20.30 Christiaan Groote, Sabine van Hummel, Jelle Wisman
  • Veld 3B
  • Kleedkamer 4
  • -
DVOV VR1 20.00 - 21.30 Eric Arbeek, Jenny van Dijk - Ho
  • Veld 3B
  • Kleedkamer 2
  • -
DVOV VR30+1 20.00 - 21.30
  • Veld 6B
  • -
DVOV VR18+1 20.00 - 21.30
  • Veld 6B
  • -
DVOV 6 20.30 - 22.00 Marcel Hazekamp
  • Veld 4A
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DVOV JO15-1 17.30 - 19.00 Mario Rodriguez, Kurt van Bindsbergen
  • -
DVOV JO14-1 17.45 - 19.00 Jasper Vreugdewater, Edo Gies
  • -
DVOV JO14-1 17.45 - 19.00 Jasper Vreugdewater, Edo Gies
  • Veld 3B
  • -
DVOV JO13-3 18.00 - 19.00 Carl Scholten, Jaap Wijlhuizen
  • Veld 6A
  • -
DVOV JO14-2 18.00 - 19.15 Eric Barink
  • Veld 6B
  • -
DVOV JO13-2 19.00 - 20.00 Martijn Borgardijn
  • Veld 6A
  • -
DVOV JO15-2JM 19.00 - 20.00 Jan Pronk, Jos Kuppens, Edith Jansen, Jeroen van Suijlekom
  • Veld 3A
  • Kleedkamer 1
  • -
DVOV 2 19.00 - 20.30
  • -
DVOV JO17-1 19.00 - 20.30 Pim Willemsen, Sabine van Hummel
  • Veld 4B
  • Kleedkamer 8
  • -
DVOV JO15-3 19.15 - 20.15 Floris Epskamp
  • Veld 6B
  • -
DVOV 1 20.30 - 22.00 Robert Grauwde
  • Veld 3
  • Kleedkamer 3
  • kleedkamer 3 en 4

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DVOV Champions League 15.00 - 16.00 Rienk Koelman
  • Kleedkamer 3
  • -
DVOV JO8-2 16.00 - 17.00
  • Veld 4A1
  • -
DVOV JO8-3 16.00 - 17.00
  • Veld 4A2
  • -
DVOV JO8-4 16.00 - 17.00 Jarno Hilhorst
  • Veld 4B1
  • -
DVOV JO8-1 17.00 - 18.00 Danny de Wild, Eric Claassen, Sjors Pranger
  • -
DVOV JO9-1 17.00 - 18.00 Michael van Dongen
  • Veld 4A1
  • -
DVOV JO9-2 17.00 - 18.00 Jurgen Stolk
  • Veld 4A2
  • -
DVOV JO9-3 17.00 - 18.00 Tjerk van Zuijlen, Pascal Matser
  • Veld 3A1
  • -
DVOV JO9-4 17.00 - 18.00 Jurgen Meijer
  • Veld 4B2
  • -
DVOV JO10-2 17.00 - 18.00 Alex Bronmans, Rob Pennings
  • Veld 3B2
  • -
DVOV JO10-4 17.00 - 18.00 Werner ter Avest, Bart Steunenberg, Eric Claassen
  • Veld 6A1
  • -
DVOV JO11-4 17.00 - 18.00
  • Veld 3A2
  • -
DVOV JO10-1 18.00 - 19.00 Arjan de Lange, Luc Groot, Jurgen Stolk
  • Veld 4B2
  • -
DVOV JO10-3 18.00 - 19.00 Sjors Pranger
  • Veld 4B1
  • Samen met JO10-5JM
DVOV JO10-5JM 18.00 - 19.00 Jeroen Weijers
  • Veld 4B1
  • samen met JO10-3
DVOV JO11-1 18.00 - 19.00 Ramses Tahitu, Jurgen Meijer, Casper Lagerweij, Arnoud Dolfing
  • Veld 6A1
  • -
DVOV JO11-2 18.00 - 19.00 Niels de Ridder, Roy Jonkman, Dennis Holdijk
  • Veld 6A2
  • -
DVOV JO11-3 18.00 - 19.00 Jeffrey Roelofse, Jeroen van de Kamp
  • Veld 6B2
  • -
DVOV JO12-1 18.00 - 19.00 Björn Jansen, Rick Vrisekoop
  • Veld 4A2
  • -
DVOV JO12-2JM 18.00 - 19.00 Jesse Straetemans, Joris Sonneveldt
  • Veld 4A1
  • -
DVOV JO12-3 18.00 - 19.00 Rik Leijenaar, Bart Gerritsen
  • Veld 6B1
  • -
DVOV MO11-1 18.00 - 19.00 Rik Leijenaar, Sabine Geven, Mary Zwartkruis
  • Veld 3B1
  • -
DVOV MO13-1 19.00 - 20.00 Eefje Vromans, Remco Hellekate, Marc Broens, Hans Arentsen
  • Veld 4B
  • -
DVOV MO13-2 19.00 - 20.00 Audrey de Maat-Pauli, Engel Muller, Mark Wierbos
  • Veld 5A
  • -
DVOV MO15-1 19.00 - 20.00 Bas Kemperman
  • Veld 6B
  • -
DVOV JO13-1 19.00 - 20.30 Koen K. Regtering, Remko Walsweer, Jan Schouten
  • Veld 4A
  • -
DVOV VR1 20.00 - 21.30 Eric Arbeek, Jenny van Dijk - Ho
  • Veld 4B
  • Kleedkamer 2
  • -
DVOV 35+1 20.30 - 22.00
  • Veld 3
  • -
DVOV 4 20.30 - 22.00
  • Veld 4
  • Kleedkamer 7
  • Samen met DVOV 5 en 6 Afsluiten
DVOV 5 20.30 - 22.00 Koen K. Regtering
  • Veld 6
  • Kleedkamer 5
  • Samen met DVOV 4 en 6 Afsluiten
DVOV 6 20.30 - 22.00 Marcel Hazekamp
  • Veld 6A
  • Samen met DVOV 4 en 5
DVOV Echte Veteranen 20.30 - 22.00 Chris v.d. Berg, Herman Vreeman
  • Veld 3B
  • Kleedkamer 5
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DVOV JO15-1 17.30 - 19.00 Mario Rodriguez, Kurt van Bindsbergen
  • Veld 4A
  • -
DVOV JO14-1 17.45 - 19.00 Jasper Vreugdewater, Edo Gies
  • Veld 4B
  • -
DVOV JO14-1 17.45 - 19.00 Jasper Vreugdewater, Edo Gies
  • Veld 4B
  • -
DVOV JO13-2 18.00 - 19.15 Martijn Borgardijn
  • Veld 5B
  • -
DVOV JO13-3 18.00 - 19.15 Carl Scholten, Jaap Wijlhuizen
  • Veld 6B
  • -
DVOV JO14-2 18.00 - 19.15 Eric Barink
  • Veld 6B
  • -
DVOV 2 19.00 - 20.30
  • -
DVOV JO15-2JM 19.00 - 20.30 Jan Pronk, Jos Kuppens, Edith Jansen, Jeroen van Suijlekom
  • Veld 6A
  • Kleedkamer 5
  • -
DVOV JO17-1 19.00 - 20.30 Pim Willemsen, Sabine van Hummel
  • Veld 4B
  • Kleedkamer 8
  • -
DVOV JO19-1 19.00 - 20.30 Jelle Wisman, Christiaan Groote, Sabine van Hummel
  • -
DVOV JO15-3 19.15 - 20.15 Martijn Borgardijn
  • Veld 6B
  • -
DVOV 1 20.30 - 22.00 Robert Grauwde
  • Veld 4
  • Kleedkamer 3
  • kleedkamer 3 en 4 en afsluiten
DVOV 3 20.30 - 22.00 Bram Geertsema
  • Veld 6A
  • Kleedkamer 8
  • afsluiten

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DVOV Champions League 17.00 - 18.00 Daan Bronkhorst, Lucas Mekking
  • Kleedkamer 3
  • -
DVOV JO8-1 17.00 - 18.00 Danny de Wild, Eric Claassen, Sjors Pranger
  • Veld 3A1
  • -
DVOV JO8-2 17.00 - 18.00
  • Veld 3A2
  • -
DVOV JO8-3 17.00 - 18.00
  • Veld 4B1
  • -
DVOV JO8-4 17.00 - 18.00 Jarno Hilhorst
  • Veld 4B2
  • -
DVOV JO9-1 17.00 - 18.00 Michael van Dongen
  • Veld 3B1
  • -
DVOV JO9-2 17.00 - 18.00 Jurgen Stolk
  • Veld 3B2
  • -
DVOV JO9-3 18.00 - 19.00 Tjerk van Zuijlen, Pascal Matser
  • Veld 3A1
  • -
DVOV VR30+1 19.30 - 20.30
  • Veld 4A
  • -
DVOV VR18+1 19.30 - 20.30
  • Veld 4A
  • -

Zaterdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DVOV Echte Veteranen 15.00 - 16.30 Herman Vreeman, Chris v.d. Berg
  • Kleedkamers/veld afhankelijk van wedstrijdschema
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!